CKG45KX7R1H335M290JH
Numer produktu DigiKey
445-4087-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-4087-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
CKG45KX7R1H335M290JH
Opis
CAP CER 3.3UF 50V X7R SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7R SMD, odprowadzenie w kształcie litery J
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CKG45KX7R1H335M290JH Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
SMD, odprowadzenie w kształcie litery J
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,138" (5,00mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,118" (3,00mm)