CGJ5F4C0G2H102J085AA
Numer produktu DigiKey
445-9274-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-9274-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
CGJ5F4C0G2H102J085AA
Opis
CAP CER 1000PF 500V C0G 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
CGJ5F4C0G2H102J085AA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)