CGJ4J3X7R1H105K125AB jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
TDK
W magazynie: 179 463
Arkusz danych
1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)