CGJ4J2X7R1H334K125AA jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
TDK
W magazynie: 213 701
Arkusz danych
Similar
TDK
W magazynie: 2 805
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Bezpośrednie
KEMET
0.33 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CGJ4J2X7R1H334K125AA
Numer produktu DigiKey
445-8169-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-8169-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
CGJ4J2X7R1H334K125AA
Opis
CAP CER 0.33UF 50V X7R 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CGJ4J2X7R1H334K125AA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Zastosowania
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)