CGJ4J2X7R1H104K125AA jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
TDK
W magazynie: 158 816
Arkusz danych
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 7 958
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
KEMET
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
Udoskonalony
Udoskonalony
0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CGJ4J2X7R1H104K125AA
Numer produktu DigiKey
445-8166-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-8166-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
CGJ4J2X7R1H104K125AA
Opis
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CGJ4J2X7R1H104K125AA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)