CGJ4C2C0G1H272J060AA
Numer produktu DigiKey
445-8152-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-8152-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
CGJ4C2C0G1H272J060AA
Opis
CAP CER 2700PF 50V C0G 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2700 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CGJ4C2C0G1H272J060AA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Zastosowania
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,030" (0,75mm)