CGJ2B2X7R1C222K050BA jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 434 327
Arkusz danych
MFR Recommended
TDK
W magazynie: 88 457
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 405
KYOCERA AVX
Udoskonalony
KEMET
Udoskonalony
KEMET
2200 pF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)