CGAEA1X7R1H473M030BC
Numer produktu DigiKey
445-180364-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-180364-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-180364-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGAEA1X7R1H473M030BC
Opis
CAP CER 0.047UF 50V X7R 0204
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.047 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0204 (0510 metryczne)
Modele EDA/CAD
CGAEA1X7R1H473M030BC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL (odwrócona geometria)
Obudowa / skrzynia
0204 (0510 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,020" x 0,039" (0,52mm x 1,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,014" (0,35mm)