CGA9N4X7R2J224K230KE
Numer produktu DigiKey
445-173837-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-173837-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-173837-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGA9N4X7R2J224K230KE
Opis
CAP CER 0.22UF 630V X7R 2220
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 µF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 2220 (5750 metryczne)
Modele EDA/CAD
CGA9N4X7R2J224K230KE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Obudowa / skrzynia
2220 (5750 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,102" (2,60mm)