CGA9N3X7R2E474K230KA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
TDK
W magazynie: 100 014
Arkusz danych
Bezpośrednie
Murata Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.47 µF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 2220 (5750 metryczne)