CGA8N4X7R2J104K230KE
Numer produktu DigiKey
445-173836-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-173836-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-173836-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGA8N4X7R2J104K230KE
Opis
CAP CER 0.1UF 630V X7R 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
CGA8N4X7R2J104K230KE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,102" (2,60mm)