CGA6M3X8R2A474M200AE jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.47 µF ±20% 100V Kondensatory ceramiczne X8R 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CGA6M3X8R2A474M200AE
Numer produktu DigiKey
CGA6M3X8R2A474M200AE-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CGA6M3X8R2A474M200AE
Opis
CAP CER 0.47UF 100V X8R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CGA6M3X8R2A474M200AE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,091" (2,30mm)