CGA6M3X7T2E334K200AE
Numer produktu DigiKey
445-CGA6M3X7T2E334K200AETR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-CGA6M3X7T2E334K200AECT-ND - Taśma cięta (CT)
445-CGA6M3X7T2E334K200AEDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGA6M3X7T2E334K200AE
Opis
CAP CER 0.33UF 250V X7T 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.33 µF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne X7T 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
CGA6M3X7T2E334K200AE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,091" (2,30mm)