CGA6M3X7S2A335K200AE
Numer produktu DigiKey
445-CGA6M3X7S2A335K200AETR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-CGA6M3X7S2A335K200AECT-ND - Taśma cięta (CT)
445-CGA6M3X7S2A335K200AEDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGA6M3X7S2A335K200AE
Opis
CAP CER 3.3UF 100V X7S 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7S 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
CGA6M3X7S2A335K200AE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,091" (2,30mm)