CGA6J4C0G2J392J125AA
Numer produktu DigiKey
445-5802-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-5802-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-5802-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGA6J4C0G2J392J125AA
Opis
CAP CER 3900PF 630V C0G 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3900 pF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
CGA6J4C0G2J392J125AA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)