CGA5L3X8R1H105M160AD
Numer produktu DigiKey
445-10034-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-10034-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-10034-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGA5L3X8R1H105M160AD
Opis
CAP CER 1UF 50V X8R 1206 EPOXY
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X8R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
CGA5L3X8R1H105M160AD Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Montaż przy użyciu żywicy epoksydowej, wysoka temperatura
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,075" (1,90mm)