CGA5L3X7R1V225M160AB
Numer produktu DigiKey
445-12923-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-12923-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-12923-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGA5L3X7R1V225M160AB
Opis
CAP CER 2.2UF 35V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±20% 35V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
CGA5L3X7R1V225M160AB Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,075" (1,90mm)