CGA5L2X7R2A105K160AA
Numer produktu DigiKey
445-5845-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-5845-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-5845-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGA5L2X7R2A105K160AA
Opis
CAP CER 1UF 100V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
CGA5L2X7R2A105K160AA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)