CGA5L1X7R1E106K160AD | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CGA5L1X7R1E106K160AD |
Opis | CAP CER 10UF 25V X7R 1206 EPOXY |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 10 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CGA5L1X7R1E106K160AD Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Funkcje Montaż przy użyciu żywicy epoksydowej |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 1206 (3216 metryczne) |
Tolerancja ±10% | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,075" (1,90mm) |