CGA5F4C0G2J102J085AA
Numer produktu DigiKey
445-5789-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-5789-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-5789-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGA5F4C0G2J102J085AA
Opis
CAP CER 1000PF 630V C0G 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
CGA5F4C0G2J102J085AA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)