CGA4J4X7T2W223K125AE | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CGA4J4X7T2W223K125AE |
Opis | CAP CER 0.022UF 450V X7T 0805 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.022 µF ±10% 450V Kondensatory ceramiczne X7T 0805 (2012 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CGA4J4X7T2W223K125AE Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Funkcje Miękkie zakończenie |
Tolerancja ±10% | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,059" (1,50mm) |