CGA4J1X8R1E684K125AC
Numer produktu DigiKey
445-174823-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-174823-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-174823-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGA4J1X8R1E684K125AC
Opis
CAP CER 0.68UF 25V X8R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.68 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X8R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
CGA4J1X8R1E684K125AC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Wysoka temperatura
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)