CGA4F4X7T2W103K085AE
Numer produktu DigiKey
445-8777-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-8777-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-8777-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGA4F4X7T2W103K085AE
Opis
CAP CER 10000PF 450V X7T 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±10% 450V Kondensatory ceramiczne X7T 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
CGA4F4X7T2W103K085AE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)