CGA4C2C0G1H822J060AA
Numer produktu DigiKey
445-6946-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-6946-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-6946-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGA4C2C0G1H822J060AA
Opis
CAP CER 8200PF 50V C0G 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8200 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
CGA4C2C0G1H822J060AA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,030" (0,75mm)