CGA3E2X8R2A222M080AE
Numer produktu DigiKey
CGA3E2X8R2A222M080AE-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CGA3E2X8R2A222M080AE
Opis
CAP CER 2200PF 100V X8R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 pF ±20% 100V Kondensatory ceramiczne X8R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CGA3E2X8R2A222M080AE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)