CGA3E2X8R2A153K080AE jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Murata Electronics
W magazynie: 2 941
Arkusz danych
0.015 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X8R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CGA3E2X8R2A153K080AE
Numer produktu DigiKey
CGA3E2X8R2A153K080AE-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CGA3E2X8R2A153K080AE
Opis
CAP CER 0.015UF 100V X8R 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CGA3E2X8R2A153K080AE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Status części
Nie do nowych projektów
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)