CGA3E2X7R2A152K080AA
Numer produktu DigiKey
445-5807-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-5807-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-5807-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGA3E2X7R2A152K080AA
Opis
CAP CER 1500PF 100V X7R 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1500 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CGA3E2X7R2A152K080AA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Nie do nowych projektów
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)