CGA3E2NP02A3R3C080AA
Numer produktu DigiKey
445-12361-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-12361-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
CGA3E2NP02A3R3C080AA
Opis
CAP CER 3.3PF 100V NP0 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 pF ±0,25pF 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CGA3E2NP02A3R3C080AA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Wysoka temperatura
Status części
Nieaktualne
Tolerancja
±0,25pF
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)