CGA3E2C0G1H471J080AD
Numer produktu DigiKey
445-9791-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-9791-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-9791-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGA3E2C0G1H471J080AD
Opis
CAP CER 470PF 50V 0603 EPOXY
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CGA3E2C0G1H471J080AD Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Montaż przy użyciu żywicy epoksydowej
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)