CGA3E2C0G1H050C080AA
Numer produktu DigiKey
445-5622-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-5622-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-5622-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGA3E2C0G1H050C080AA
Opis
CAP CER 5PF 50V C0G 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CGA3E2C0G1H050C080AA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±0,25pF
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)