CGA3E1X7R1V105M080AC
Numer produktu DigiKey
445-CGA3E1X7R1V105M080ACTR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-CGA3E1X7R1V105M080ACCT-ND - Taśma cięta (CT)
445-CGA3E1X7R1V105M080ACDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGA3E1X7R1V105M080AC
Opis
CAP CER 1UF 35V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±20% 35V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CGA3E1X7R1V105M080AC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)