CGA2B3X8R1C333K050BB
Numer produktu DigiKey
445-12293-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-12293-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-12293-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGA2B3X8R1C333K050BB
Opis
CAP CER 0.033UF 16V X8R 0402
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.033 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X8R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
CGA2B3X8R1C333K050BB Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Wysoka temperatura
Status części
Nie do nowych projektów
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)