CGA2B3X7S2A152K050BB | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CGA2B3X7S2A152K050BB |
Opis | CAP CER 1500PF 100V X7S 0402 |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1500 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7S 0402 (1005 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CGA2B3X7S2A152K050BB Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Nie do nowych projektów | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 0402 (1005 metryczne) |
Tolerancja ±10% | Rozmiar / wymiar 0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,022" (0,55mm) |