CGA2B3X7R1H104M050BB
Numer produktu DigiKey
445-12271-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-12271-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-12271-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGA2B3X7R1H104M050BB
Opis
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
CGA2B3X7R1H104M050BB Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)