CGA2B3X7R1H104K050BD
Numer produktu DigiKey
445-9693-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-9693-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-9693-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGA2B3X7R1H104K050BD
Opis
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0402 EPOXY
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
CGA2B3X7R1H104K050BD Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Montaż przy użyciu żywicy epoksydowej
Status części
Aktywny
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,024" (0,60mm)