CGA2B3X5R1E104K050BB nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 289 875
Arkusz danych
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 2 267
Arkusz danych
Bezpośrednie
Taiyo Yuden
Bezpośrednie
Taiyo Yuden
Murata Electronics
Murata Electronics
Odpowiednik parametryczny
0.1 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X5R 0402 (1005 metryczne)