CGA2B2X8R1H102K050BD
Numer produktu DigiKey
445-8854-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-8854-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-8854-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGA2B2X8R1H102K050BD
Opis
CAP CER 1000PF 50V 0402 EPOXY
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X8R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
CGA2B2X8R1H102K050BD Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Montaż przy użyciu żywicy epoksydowej, wysoka temperatura
Status części
Aktywny
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,024" (0,60mm)