CGA2B2X7R1E103K050EA
Numer produktu DigiKey
445-CGA2B2X7R1E103K050EATR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-CGA2B2X7R1E103K050EACT-ND - Taśma cięta (CT)
445-CGA2B2X7R1E103K050EADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGA2B2X7R1E103K050EA
Opis
AUTOMOTIVE GRADE,0402,X7R,25V,10
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)