CGA2B2X7R1C224K050BA
Numer produktu DigiKey
445-174423-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-174423-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-174423-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGA2B2X7R1C224K050BA
Opis
CAP CER 0.22UF 16V X7R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
CGA2B2X7R1C224K050BA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)