CGA2B2NP01H102J050BA
Numer produktu DigiKey
445-12118-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-12118-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-12118-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGA2B2NP01H102J050BA
Opis
CAP CER 1000PF 50V NP0 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
CGA2B2NP01H102J050BA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Wysoka temperatura
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)