CGA2B2C0G1H471J050BE
Numer produktu DigiKey
445-CGA2B2C0G1H471J050BETR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-CGA2B2C0G1H471J050BECT-ND - Taśma cięta (CT)
445-CGA2B2C0G1H471J050BEDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGA2B2C0G1H471J050BE
Opis
CAP CER 470PF 50V C0G 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
CGA2B2C0G1H471J050BE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,024" (0,60mm)