CGA2B1C0G2A681J050BC
Numer produktu DigiKey
445-172680-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-172680-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-172680-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGA2B1C0G2A681J050BC
Opis
CAP CER 680PF 100V C0G 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
680 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CGA2B1C0G2A681J050BC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)