CEU4J2X7R1H683M125AE jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 1 199
Arkusz danych
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Knowles Syfer
KEMET
KEMET
Murata Electronics
0.068 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)