CEU3E2X7R2A222K080AE nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 15 780
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 9 825
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
Murata Electronics
Udoskonalony
Knowles Syfer
KEMET
2200 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)