CCT323047-100-16-02
Numer produktu DigiKey
445-172913-ND
Producent
Numer produktu producenta
CCT323047-100-16-02
Opis
CURR SENSE XFMR 100A CHAS MNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 A Transformatory wykrywające prąd 50/60Hz 285Ohm Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Przekładnia prądowa
3000:1
Producent
TDK
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
285Ohm
Seria
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,378" x 1,280" (35,00mm x 32,50mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,870" (47,50mm)
Zakres częstotliwości
50/60Hz
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów ze złączem
Typ
Nieinwazyjne (podzielony rdzeń)
Waga
0.155lb (70.31g)
Prąd znamionowy (A)
100 A