CCT261631-30-06-02
Numer produktu DigiKey
445-172911-ND
Producent
Numer produktu producenta
CCT261631-30-06-02
Opis
CURR SENSE XFMR 30A CHAS MNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 A Transformatory wykrywające prąd 50/60Hz 492Ohm Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Przekładnia prądowa
3000:1
Producent
TDK
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
492Ohm
Seria
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,126" x 0,728" (28,60mm x 18,50mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,260" (32,00mm)
Zakres częstotliwości
50/60Hz
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów ze złączem
Typ
Nieinwazyjne (podzielony rdzeń)
Waga
0.133lb (60.33g)
Prąd znamionowy (A)
30 A