CAA573X7T2J155M640LJ
Numer produktu DigiKey
445-CAA573X7T2J155M640LJTR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-CAA573X7T2J155M640LJCT-ND - Taśma cięta (CT)
445-CAA573X7T2J155M640LJDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CAA573X7T2J155M640LJ
Opis
AUTOMOTIVE GRADE,INLINE MEGA CAP
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.5 µF ±20% 630V Kondensatory ceramiczne X7T SMD w stosie, 2 odprowadzenia J
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Obudowa / skrzynia
SMD w stosie, 2 odprowadzenia J
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,295" (6,00mm x 7,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,272" (6,90mm)