C5750X7S2A106K230KE
Numer produktu DigiKey
445-8871-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-8871-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-8871-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C5750X7S2A106K230KE
Opis
CAP CER 10UF 100V X7S 2220
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7S 2220 (5750 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C5750X7S2A106K230KE Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
2220 (5750 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)