C5750X7R2E684K230KM
Numer produktu DigiKey
445-6129-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-6129-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-6129-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C5750X7R2E684K230KM
Opis
CAP CER 0.68UF 250V X7R 2220
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.68 µF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 2220 (5750 metryczne)
Modele EDA/CAD
C5750X7R2E684K230KM Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nie do nowych projektów
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)