C5750X5R1E226M250KA
Numer produktu DigiKey
445-13390-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-13390-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-13390-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C5750X5R1E226M250KA
Opis
CAP CER 22UF 25V X5R 2220
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X5R 2220 (5750 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C5750X5R1E226M250KA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
2220 (5750 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)